expirenza
      POŁĄCZ MNIE →
×
Service providers
Умови для користувача EXPIRENZA TIPS POLAND
м. Варшава 06 грудня 2022 р.

Інтернет-портал https://expirenza.tips/pl та https://eu.expirenza.tips (Nazwa firmy - Oleksandr Gudkov, NIP 7011108590), надалі «Агент», з одного боку пропонує цю оферту, та Фізичні особи, надалі «Отримувач» та «Клієнт» або «Гість», з іншого боку, разом далі – «Сторони», акцептують цю оферту про наступне: веб-сайт (разом як веб-сайт згадуються як «Платформа»), що дозволяє співробітникам отримувати безготівкові винагороди через сервіс expirenza tips(«Сервіс») від відвідувачів.

Щоб пояснити, як користуватися нашою Платформою, ми склали ці Положення та умови («УЗ»). Ці Загальні положення та умови регулюють використання Платформи, включаючи, без обмежень, використання всього вмісту, такого як текст, інформація, зображення та аудіо, а також набір послуг, інтегрованих інструментів, програм, програмного забезпечення, допоміжних засобів та інших пов’язаних елементів, які формують частиною Платформи.

Будь ласка, уважно прочитайте їх перед використанням нашої Платформи, тому що ЦІ Умови та умови описують ВАШІ ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ПОВ’ЯЗАНО З ПЛАТФОРМОЮ ТА СТАВЛЯЮТЬ ЮРИДИЧНО ОБОВ’ЯЗКУЮЧУ УГОДУ МІЖ ВАМИ ТА EXPIRENZA TIPS POLAND.

Ці Загальні положення та умови застосовуються до: до працівника (наприклад, офіціанта, консьєржа, водія, господаря тощо).

Натиснувши «Я погоджуюся з політикою конфіденційності та положеннями умов», ви приймаєте умови та умови Платформи. Якщо ви не згодні з будь-якими положеннями та умовами Платформи та/або нашою політикою конфіденційності (додається як окремий документ), припиніть використання Платформи та видаліть Програму зі свого пристрою.

Ця Платформа призначена для використання фізичними особами або бізнес-адміністратором та його співробітниками, які надають послуги клієнтам і підлягають чайовим.

Платформа дозволяє бізнес-адміністратору:

• контролювати кількість чайових усіх співробітників, які користуються Платформою;
• контролювати чайові кожного окремого співробітника;
• мати доступ до всіх відгуків гостей;
• Платформа дозволяє особам або співробітникам бізнес-адміністратора:
• згенерувати QR-код, який можна показувати гостям, щоб залишити чайові;
• отримувати підказки на своєму акаунті на платформі;
• стежити за статистикою власних чайових і загального балансу;
• стежити за відгуками, які залишають гості;
• створити групу співробітників і розподілити отримані гроші між учасниками цієї групи на їх обліковому записі платформи;
• переказувати отримані підказки зі свого облікового запису платформи на свій рахунок

1. Обслуговування.
Сервіс, згідно з цими Умовами, надає можливість отримувати безготівкові чайові. Після того, як відвідувач скористається Сервісом і залишить винагороду, фізичні особи або співробітник бізнес-адміністратора збирають її на обліковому записі ZEN. Після отримання платежу працівник може отримати винагороду між членами.

2. Збори та податки.
Комісія за послуги EXPIRENZA TIPS POLAND стягується з чайових. Крім того, ви можете бути обкладені певними державними податками під час отримання платежу від EXPIRENZA TIPS POLAND. Будь ласка, зверніться до місцевого податкового органу, щоб отримати інформацію про те, чи платите ви такими податками, термін сплати та будь-яку іншу відповідну інформацію. Ви несете особисту відповідальність і зобов’язані своєчасно та належним чином сплачувати будь-які застосовні податки.

3. Ліцензія.
Відповідно до цих умов і умов EXPIRENZA TIPS POLAND надає користувачеві обмежену, невиключну ліцензію без права передачі на встановлення доступу та використання Платформи. Користувач не має права здавати в оренду, здавати в оренду, продавати, субліцензувати, призначати, розбирати, змінювати, позичати, поширювати, експортувати чи передавати або дозволяти іншим використовувати Платформу, технологію чи іншу інформацію, включно з будь-якими друкованими матеріалами, похідними або іншим чином змінювати її . Дія ліцензії припиняється автоматично, якщо користувач не дотримується цих Умов. Користувач не має права використовувати, завантажувати чи експортувати Платформу всупереч будь-яким застосовним законам чи нормам. Користувач погоджується з тим, що він/вона не буде експортувати або реекспортувати Платформу будь-яким способом, порушуючи закони Європейського Союзу або будь-яка інша юрисдикція.

4. Доступ.
Щоб користуватися нашою платформою, користувач повинен зареєструватися. Користувачеві потрібен доступ до всесвітньої павутини безпосередньо або через пристрої, які мають доступ до веб-вмісту, і такий доступ може бути недоступним, якщо користувач не має підключення до Інтернету або якщо пристрій не може підключитися до нашого сервери з будь-якої іншої причини. Користувач визнає та погоджується з тим, що використовуючи Інтернет для доступу до Платформи, він/вона може стягувати плату з боку оператора бездротового зв’язку, постачальника послуг Інтернету або іншого методу доступу до Інтернету, залежно від конкретного договору чи плану з постачальником. Користувач визнає, що сплата будь-яких таких зборів або будь-яких зборів за послуги, пов’язані з таким доступом, буде його/її виключною відповідальністю. Крім того, користувач повинен надати все обладнання, необхідне для здійснення такого підключення до Всесвітньої павутини. Користувач погоджується, що використання Платформи буде відповідати всім вимогам конкретного оператора бездротового зв’язку, Інтернет-провайдера чи іншого способу доступу до Інтернету.

5. Відмова від відповідальності та повідомлення.
Ця Платформа може містити, використовувати або подавати інформацію, отриману зі сторонніх джерел. У межах, дозволених чинним законодавством, EXPIRENZA TIPS POLAND та її відповідні співробітники чи постачальники послуг не несуть відповідальності за помилки чи упущення або за будь-які наслідки Платформи щодо інформації, наведеної тут, і не надають жодних гарантій, явних чи непрямих, щодо повноти, корисність або точність вмісту Платформи. У межах, дозволених чинним законодавством, EXPIRENZA TIPS POLAND не робить жодних заяв щодо функцій Платформи при використанні з наступними версіями цієї операційної системи, з іншими операційними системами чи іншими пристроями.

6. Обробка даних.
Згідно з подальшими умовами Політики конфіденційності (додається як окремий документ), використовуючи Платформу, користувач підтверджує свою обізнаність про те, що EXPIRENZA TIPS POLAND або інші співробітники EXPIRENZA TIPS POLAND можуть обробляти технічні дані та пов’язану інформацію про пристрій, систему та Програмне забезпечення платформи, яке періодично збирається для полегшення надання оновлень програмного забезпечення, підтримки та інших послуг для користувача (якщо такі є), пов’язаних із платформою. EXPIRENZA TIPS POLAND s або інші співробітники EXPIRENZA TIPS POLAND можуть збирати та/або використовувати інформацію, яка ідентифікує користувача, якщо він/вона вирішить надати таку інформацію EXPIRENZA TIPS POLAND або тим, хто працює на EXPIRENZA TIPS POLAND (наприклад, за допомогою функції зворотного зв’язку на Платформі) або іншим чином надати свою/ її дозвіл на таке використання або якщо цього вимагає закон чи судовий процес.

7. Зміни та підтримка.
У максимальному обсязі, дозволеному чинним законодавством, EXPIRENZA TIPS POLAND : (i) не матиме зобов’язань надавати Платформу вам або будь-якому іншому користувачеві, (ii) може змінювати форму та характер Платформи в будь-який час з повідомленням або без нього. , (iii) не несе жодної відповідальності перед вами чи будь-якою третьою стороною за будь-який збій у роботі Платформи, (iv) може припинити надання цієї Платформи в будь-який час з попередженням або без нього, проте надаючи вам розумний час для відкликання наявні кошти.

Оновлення (покращення, налагодження, модифікації)
EXPIRENZA TIPS POLAND може надавати користувачам Платформи без додаткових витрат оновлення, які містять:

8.1. Покращення
Еволюція інтернет-сервісів час від часу вимагає подальшого розвитку сервісів та їх адаптації до нових технічних можливостей або змін у поведінці користувачів і вимогах чи можливостях технічного розвитку середовища/інфраструктури. У тій мірі, в якій це не впливає негативно на користувача, ми можемо надавати користувачеві Платформи оновлення, нові версії програмного забезпечення та випуски, які включають технічну адаптацію або додаткові послуги, функції, посилання, інтегрувати додаткові (модульні) послуги або перепроектувати та перекомпілювати послуги , а також змінити назву та зовнішній вигляд Платформи.